Крісло Мішок Пуфік Мяч Оксфорд XL Студія Комфорту Рожевий + Чорний
2 280 ₴
1 640 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 0222210
Крісло мішок м'яч діаметром 100см підійде для любителів активного відпочинку, сподобається фанатам футболу та інших спортивних ігор. Сам по собі м'яч – це одна з найпопулярніших моделей безкаркасних меблів. Ефектний дизайн, практична форма та круте поєднання двох кольорів – все що потрібно, щоб відмінно підходити під більшість інтер'єрів.
Стандартний розмір 100см у діаметрі розрахований для людини зростом до 180см середньої комплекції. Він компактний, займає всього 95см квадратних і чудово виглядає у невеликих приміщеннях.
Матеріал міцний і не боїться подряпин, на дотик схожий на щільний плащ або тканину від лижних штанів. Крісло мішок приймає форму тіла, розподіляючи навантаження на хребет і добре підтримує спину.
Зовнішній чохол не зйомний, забруднення видаляються зовні, можна протирати вологими серветками або мильною губкою. Плащова тканина Оксфорд не пропускає вологу.
В якості наповнювача використовуються кульки пінополістиролу розміром 2-5 мм. Спінений полістирол (пінополістирол, пінопласт) - це повністю нешкідливий та гіпоалергенний матеріал, який на 90% складається з повітря! Гранули 2-5мм виготовлені з первинного полістиролу рівномірно білого кольору без домішок.
При розпакуванні гранули можуть мати легкий запах пластику, оскільки зберігаються у герметичній упаковці. Запах не різкий, нешкідливий і швидко зникає. Його гіпоалергенність підтверджується сертифікатом про Експертне укладання відповідності Єдиним санітарно-епідеміологічним вимогам!
Комфорт від сидіння в кріслі залежить не тільки від матеріалу зовнішнього чохла, але й якості наповнювача. Фракція кульок 2-5мм найкраще підходить для крісла мішка в плані комфорту, грошей та усадки з часом.
Комплектація зібраного крісла:
- Зовнішній чохол не зйомний, миється зовні, не пропускає вологу;
- Акуратна ручка для переносу;
- Непомітний клапан виходу повітря (аератори). На 70% відсотків більше пропускає повітря, ніж люверси;
- Замок-блискавка з захисним клапаном, у тому числі для досипання наповнювача;
- Подвійні шви армованими нитками;
- Наповнювач 2-5мм.
Товар поставляється в зібраному вигляді - дістали крісло мішок з пакету і можна користуватися.
Розмір крісла в заправленому вигляді та виставленому, як на фото:
- Ширина 95см;
- Висота 65см;
- Довжина 95см;
- Висота сидіння 40см.
Лекальний розмір 100см.
Розміри в упаковці для доставки (ШхВхД) - 77 х 70 х 77 см
Вага - 3,2 кг
Призначення - для всіх, без обмежень по зросту і вазі
Характеристики тканини:
- водонепроникна, плащова, високоміцна, брудовідштовхуюча;
- щільність - 600d pu;
- особливість - плащового типу, використовується для пошиття наметів, крісел мішків, рюкзаків;
- водовідштовхувальна пропитка 3000 мм;
- товщина матеріалу 0,40 мм, вага 230г/м. кв. Клас світлостійкості - 3 (60 годин ультрафіолету);
- країна постачальник тканини - Китай;
- кольори більш яскраві.
Додатково можна замовити:
- Пуф, як аксесуар для крісла (можна лежати, закинувши ноги на пуф, використовувати як підставку, столик або окреме місце для сидіння);
- Новий покращений наповнювач з м'якими волокнами (крісло м'якше, краще приймає форму тіла, менше дає усадку з часом);
- Логотипи компаній, назви, імена;
- Унікальні зображення на тканині крісла (принти).
Якщо ви шукаєте просте у догляді, яскраве і молодіжне крісло на всі випадки життя, то такий виріб буде правильним рішенням!
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Обивний матеріал | Оксфорд |
| Наповнювач | Полістирольні кульки |
| Комплектація знімним чохлом | Ні |
| Наявність внутрішнього чохла | Ні |
| Вікова група | Для дітей та дорослих |
| Максимально допустиме навантаження | 200 кг |
| Виробник | IQmebel |
| Країна виробник | Україна |
| Візерунки і принти | Клітинка |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 3.2 кг |
| Ширина | 95 см |
| Глибина | 95 см |
| Висота | 65 см |
| Комплектація | |
| Аератори | Так |
| Замок-блискавка | Так |
| Ручка для перенесення | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | Рожевий + Чорний |
- Ціна: 1 640 ₴










