Крісло Мішок Пуфік Міо Оксфорд XL Студія Комфорту Коричневий
2 430 ₴
1 895 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 042213
Крісло мішок МІО оксфорд підходить для максимально зручної посадки, сидячи з рівною спиною. Крісло зроблено за технологією спеціального текстильного каркасу, тому це майже як хороший правильний стілець, тільки в мільйон разів зручніше! Ідеально підходить на кожен день – дивитися фільм, працювати, читати книгу, спілкуватися з друзями. Для дому, вулиці, дачі, закладу чи офісу.
Матеріал міцний і не боїться подряпин, на дотик схожий на щільний плащ або тканину від лижних штанів, не пропускає вологу, миється і чиститься зовні. Виріб можна використовувати на терасі, саду, на природі. Палітра кольорів яскрава, насичені кольори.
Розмір 75х80см розрахований для людини будь-якої комплекції. Він не має обмежень по зросту чи по вазі, і підійде як дитині, так і дорослому. По площі таке крісло займає зовсім небагато місця, воно не виглядає надто громіздким. Воно призначене для посадки з рівною спиною, із зручною підтримкою спини з усіх боків.
Крісло мішок приймає форму тіла, розподіляючи навантаження на хребет і добре підтримує спину. Крісло МІО має спеціальний текстильний каркас і цей каркас заповнюється кульками практично повністю, щоб завжди тримати свою форму. Аератори такому кріслу не потрібні, оскільки воно заправлено так, що зайве повітря не гуляє всередині чохла.
Зовнішній чохол не зйомний, забруднення видаляються зовні, можна протирати вологими серветками або мильною губкою. Плащова тканина Оксфорд не пропускає вологу.
В якості наповнювача використовуються кульки пінополістиролу розміром 2-5 мм. Спінений полістирол (пінополістирол, пінопласт) - це повністю нешкідливий та гіпоалергенний матеріал, який на 90% складається з повітря! Гранули 2-5мм виготовлені з первинного полістиролу рівномірно білого кольору без домішок.
При розпакуванні гранули можуть мати легкий запах пластику, оскільки зберігаються у герметичній упаковці. Запах не різкий, нешкідливий і швидко зникає. Його гіпоалергенність підтверджується сертифікатом про Експертне укладання відповідності Єдиним санітарно-епідеміологічним вимогам!
Комфорт від сидіння в кріслі залежить не тільки від матеріалу зовнішнього чохла, але й якості наповнювача. Фракція кульок 2-5мм найкраще підходить для крісла мішка в плані комфорту, грошей та усадки з часом.
Комплектація зібраного крісла:
- Зовнішній чохол не зйомний, миється зовні, не пропускає вологу;
- Акуратна ручка для переносу;
- Спеціальний текстильний каркас, завдяки чому крісло тримає свою форму;
- Замок-блискавка з захисним клапаном, у тому числі для досипання наповнювача;
- Подвійні шви армованими нитками;
- Наповнювач 2-5мм.
Товар поставляється в зібраному вигляді - дістали крісло мішок з пакету і можна користуватися.
Розмір крісла в заправленому вигляді та виставленому, як на фото:
- Ширина 80см;
- Висота 75см;
- Довжина 70см;
- Висота сидіння 45см.
Лекальний розмір 75х80см.
Розміри в упаковці для доставки (ШхВхД) - 65 х 70 х 65 см
Вага - 3 кг
Призначення - для всіх, без обмежень по зросту і вазі
Характеристики тканини:
- водонепроникна, плащова, високоміцна, брудовідштовхуюча;
- щільність - 600d pu;
- особливість - плащового типу, використовується для пошиття наметів, крісел мішків, рюкзаків;
- водовідштовхувальна пропитка 3000 мм;
- товщина матеріалу 0,40 мм, вага 230г/м. кв. Клас світлостійкості - 3 (60 годин ультрафіолету);
- країна постачальник тканини - Китай;
- кольори більш яскраві.
Додатково можна замовити:
- Пуф, як аксесуар для крісла (можна лежати, закинувши ноги на пуф, використовувати як підставку, столик або окреме місце для сидіння);
- Новий покращений наповнювач з м'якими волокнами (крісло м'якше, краще приймає форму тіла, менше дає усадку з часом);
- Логотипи компаній, назви, імена;
- Унікальні зображення на тканині крісла (принти).
Якщо ви шукаєте просте у догляді, яскраве і молодіжне крісло на всі випадки життя, то такий виріб буде правильним рішенням!
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Обивний матеріал | Оксфорд |
| Наповнювач | Полістирольні кульки |
| Комплектація знімним чохлом | Ні |
| Наявність внутрішнього чохла | Ні |
| Вікова група | Для дітей та дорослих |
| Максимально допустиме навантаження | 200 кг |
| Виробник | IQmebel |
| Країна виробник | Україна |
| Колір | Коричневий |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 3 кг |
| Ширина | 80 см |
| Глибина | 70 см |
| Висота | 75 см |
| Комплектація | |
| Аератори | Так |
| Замок-блискавка | Так |
| Ручка для перенесення | Так |
- Ціна: 1 895 ₴
- Спосіб упаковки: Двойная прочная полиэтиленовая упаковка.












