Утилітарний Підсумок для Гідратора BroniQ Cordura 600D Чорний
960 ₴
Показати оптові ціни- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 9122451
+380 (63) 504-48-52
viber, whatsapp, telegramповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Підсумок для Гідратора BroniQ Cordura 600D Чорний - це універсальний елемент екіпіровки, розрахований під 2-літровий гідратор. У нижній частині розміщені люверси для стоку води у разі пошкодження питної системи.
Підсумок застібається на Velcro та має вихід під шланг гідратора. Виготовлений із міцної тканини Cordura 600D, яка не пропускає вологу, не розтягується та не деформується. Всі шви прошиті нейлоновою ниткою Polyart, яка має велику міцність і не гниє.
Система кріплення MOLLE + кнопки. Колір чорний.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | BroniQ |
| Країна виробник | Україна |
| Колір | Чорний |
| Матеріал | Кордура |
| Вага | 0.15 г |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | Підсумки |
| Країна-вивідувач товару | Україна |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Додатковий текст | Підсумок розрахований під 2-літровий гідатор. |
| Глибина в упаковці (див) | 5 |
| Призначення | Для питтєвих систем |
| Висота у упаковці (див) | 20 |
| Ширина у упаковці (див) | 20 |
| Вага в упаковці, кг | 0.15 |
| Габарити упаковки | 20 х 5 х 30 |
| Кількість предметів, шт | 1 |
| Кількість вантажних місць | 1 |
| Кількість одиниць, шт | 1 |
| Додаткові характеристики | Вся амуніція виготовлена українським виробником BroniQ з високоякісної фурнітури. |
| Доставка/ Оплата | Доставка: кур'єр, відділення, самовивіз. Оплата: готівка, накладний платеж, безнадійний. |
| Система міцності | MOLLE |
| Ширина | 20 см |
| Висота | 32 см |
| Довжина: | 4 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 960 ₴









