



Тактичний Медичний Підсумок Військова Аптечка BroniQ Cordura 600D Піксель
830 ₴
Показати оптові ціни- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 010324
Універсальний Тактичний Медичний Підсумок BroniQ Cordura 600D PIXEL - це відкидна аптечка для першої медичної допомоги. Завдяки відкидній системі можна швидко отримати доступ до вмісту аптечки – достатньо просто потягнути за хлястик.
Закривається на блискавку двома бігунками. Одне велике відділення має всередині еластичні кріплення-фіксатори для медикаментів та перев'язувальних матеріалів першої медичної допомоги. Прикріпити підсумок можна за допомогою MOLLE до плитоноски, спеціального тактичного поясу, ременя або рюкзака.
Підсумок виготовлений із міцної тканини Cordura 600D, яка не пропускає вологу, не розтягується та не деформується. Всі шви прошиті нейлоновою ниткою Polyart, яка має велику міцність і не гниє.
Система кріплення MOLLE+ кнопки. Колір PIXEL.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | BroniQ |
| Країна виробник | Україна |
| Матеріал | Кордура |
| Вага | 0.1 г |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | Підсумки |
| Країна-вивідувач товару | Україна |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Додатковий текст | Універсальний підсумок для ліків і перев’язувальних матеріалів першої медичної допомоги. |
| Глибина в упаковці (див) | 8 |
| Призначення | Аптечки |
| Висота у упаковці (див) | 20 |
| Ширина у упаковці (див) | 15 |
| Вага в упаковці, кг | 0.15 |
| Габарити упаковки | 15 х 10 х 20 |
| Кількість предметів, шт | 1 |
| Кількість вантажних місць | 1 |
| Кількість одиниць, шт | 1 |
| Додаткові характеристики | Вся амуніція виготовлена українським виробником BroniQ з високоякісної фурнітури. |
| Доставка/ Оплата | Доставка: кур'єр, відділення, самовивіз. Оплата: готівка, накладний платеж, безнадійний. |
| Система міцності | MOLLE |
| Колір | Камуфляж Піксел |
| Ширина | 13 см |
| Висота | 18 см |
| Довжина: | 8 см |
- Ціна: 830 ₴



