



Тактичний Підсумок для Бічних Бронеплит BroniQ Cordura 600D Піксель (Чохол для плит)
495 ₴
Показати оптові ціни- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 010724
+380 (63) 504-48-52
viber, whatsapp, telegramповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Тактичний Підсумок для Бічних Бронеплит BroniQ Cordura 600D PIXEL - це додатковий захист в екіпіруванні. Підсумок кріпиться на систему MOLLE на бічні стропи плитоноски з обох боків.
Цей підсумок також можна використовувати як звичайні утилітарні підсумки для зберігання карт, ліхтарика, аксесуарів та різних речей. На зовнішній стороні підсумка є додаткова панель кріплень з Velcro та MOLLE.
Розміри – 18 х 17 х 2,5 см.
Підсумок виготовлений із міцної тканини Cordura 600D , яка не пропускає вологу, не розтягується та не деформується. Всі шви прошиті нейлоновою ниткою Polyart, яка має велику міцність і не гниє.
Система кріплення MOLLE+ кнопки. Колір PIXEL.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | BroniQ |
| Країна виробник | Україна |
| Матеріал | Кордура |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | Підсумки |
| Країна-вивідувач товару | Україна |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Додатковий текст | Підсумок для бічної бронепліти або різних аксесуарів (карти, ліхтарики або особисті речі). |
| Глибина в упаковці (див) | 2,5 |
| Призначення | Утиліта інструментів |
| Висота у упаковці (див) | 18 |
| Ширина у упаковці (див) | 18 |
| Вага в упаковці, кг | 0.1 |
| Габарити упаковки | 18 х 5 х 17 |
| Кількість предметів, шт | 1 |
| Кількість вантажних місць | 1 |
| Кількість одиниць, шт | 1 |
| Додаткові характеристики | Вся амуніція виготовлена українським виробником BroniQ з високоякісної фурнітури. |
| Доставка/ Оплата | Доставка: кур'єр, відділення, самовивіз. Оплата: готівка, накладний платеж, безнадійний. |
| Система міцності | MOLLE |
| Колір | Камуфляж Піксел |
| Ширина | 17 см |
| Висота | 2.5 см |
| Довжина: | 18 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 495 ₴



