


Набедренна платформа / стегнова платформа з системою Molle BroniQ CORDURA 600D Піксель
1 040 ₴
Показати оптові ціни- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 011324
+380 (63) 504-48-52
viber, whatsapp, telegramповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Набедренна платформа на ногу із системою кріплення MOLLE. Стегнова платформа кріпиться до ременя чи пояса та фіксується навколо стегна. Регулюється по висоті та по обхвату ноги.
По всій поверхні платформа має стропи системи MOLLE для кріплення різного спорядження та підсумків (пістолітної кобури, підсумків для магазинів, гранатних підсумків, аптечки і т.д.).
Платформа виготовлена із міцної тканини Cordura 600D, яка не пропускає вологу, не розтягується та не деформується. Всі шви прошиті нейлоновою ниткою Polyart, яка має велику міцність і не гниє.
Система кріплення MOLLE+ кнопки. Колір піксель.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | BroniQ |
| Країна виробник | Україна |
| Матеріал | Кордура |
| Вага | 0.08 г |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Розмір | Регульований |
| Тип | Підсумки |
| Візерунки і принти | Піксель |
| Країна-вивідувач товару | Україна |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Глибина в упаковці (див) | 1 |
| Висота у упаковці (див) | 18 |
| Ширина у упаковці (див) | 29 |
| Вага в упаковці, кг | 0.08 |
| Габарити упаковки | 29 х 18 х 1 |
| Кількість предметів, шт | 1 |
| Кількість вантажних місць | 1 |
| Кількість одиниць, шт | 1 |
| Додаткові характеристики | Вся амуніція виготовлена українським виробником BroniQ з високоякісної фурнітури. |
| Доставка/ Оплата | Доставка: кур'єр, відділення, самовивіз. Оплата: готівка, накладний платеж, безнадійний. |
| Система міцності | MOLLE |
| Колір | Камуфляж Піксел |
| Ширина | 29 см |
| Висота | 1 см |
| Кількість лямок | 2 |
| Довжина: | 18 см |
| За типом конструкції | Каркасний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 040 ₴



