Набедренна платформа / стегнова платформа з системою Molle BroniQ CORDURA 1000D MULTICAM
1 150 ₴
Показати оптові ціни- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 011335
+380 (63) 504-48-52
viber, whatsapp, telegramповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Набедренна платформа на ногу із системою кріплення MOLLE. Стегнова платформа кріпиться до ременя чи пояса та фіксується навколо стегна. Регулюється по висоті та по обхвату ноги.
По всій поверхні платформа має стропи системи MOLLE для кріплення різного спорядження та підсумків (пістолітної кобури, підсумків для магазинів, гранатних підсумків, аптечки і т.д.).
Платформа виготовлена із міцної тканини Cordura 1000D, яка не пропускає вологу, не розтягується та не деформується. Всі шви прошиті нейлоновою ниткою Polyart, яка має велику міцність і не гниє.
Система кріплення MOLLE+ кнопки. Колір MULTICAM.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Вага | 0.08 г |
| Виробник | BroniQ |
| Країна виробник | Україна |
| Матеріал | Кордура |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | Підсумки |
| Країна-вивідувач товару | Україна |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Додаткові характеристики | Вся амуніція виготовлена українським виробником BroniQ з високоякісної фурнітури. |
| Глибина в упаковці (див) | 1 |
| Висота у упаковці (див) | 18 |
| Ширина у упаковці (див) | 29 |
| Вага в упаковці, кг | 0.08 |
| Габарити упаковки | 29 х 18 х 1 |
| Кількість предметів, шт | 1 |
| Кількість вантажних місць | 1 |
| Кількість одиниць, шт | 1 |
| Доставка/ Оплата | Доставка: кур'єр, відділення, самовивіз. Оплата: готівка, накладний платеж, безнадійний. |
| Система міцності | MOLLE |
| Розмір | Регульований |
| Візерунки і принти | Мультикам |
| Колір | Мультикам |
| Висота | 1 см |
| Ширина | 29 см |
| Кількість лямок | 2 |
| Довжина: | 18 см |
| За типом конструкції | Каркасний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 150 ₴











