

Тканина Кордура CORDURA 600D PU iQmebel Піксель Pixel. Тканина для військових
620 ₴/пог.м
Показати оптові ціни- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 0001925
Тканина кордура поліестер Піксель 600D.PU це дуже міцна, вологонепроникна тканина з широкою сферою застосування.
Тканина кордура використовується для виготовлення наметів, тентів, чохлів, безкаркасних меблів, рюкзаків, навісів, чохлів для човнів та катерів, укриттів для різної техніки та будматеріалів, для пошиття взуття та спецодягу. Особливо для різних сумок та підсумків військової амуніції.
Матеріал виготовляється на основі переплетених поліестерових ниток (100% поліестер). Нижній шар тканини виконаний з прозорої поліуретанової пропитки, яка скріплює поліестерові нитки.
Тканини з поліуретановою пропиткою дещо дорожчі ніж тканини з шаром полівінілхлориду, але більш міцні і легкі, і мають більший діапазон температур для застосування - від +40 до -30. Скріплюючий шар поліуретану, на відміну від полівінілхлориду, має значно вищу температуру плавлення.
Характеристики тканини:
- Ширина тканини – 1500мм;
- особливість - плащового типу, що використовується для пошиття наметів, рюкзаків, сумок та підсумків;
- щільність – 600d pu;
- водовідштовхувальна пропитка;
- країна постачальник тканини – Польща;
Переваги тканини:
- водонепроникність;
- зносостійкість;
- брудостійкість;
- термостійкість;
- висока міцність;
- підвищена стійкість до стирання
- простота догляду.
Рулонний метраж - 50м
Мінімальне замовлення на відріз - 1 метр
Ціна вказана на відріз за 1 метр (рулонну оптову вартість уточнюйте).
Додатково можна замовити:
- Плащова тканина та якісна кордура;
- Стропи різного розміру та кольору. Також у продажу є стропи із поліпропілену;
- Фастекси, рамки, півкільця та друга пластикова фурнітура високої якості;
- Липучки Velcro;
- Еластичні стрічки, резинки;
- Блискавки, бігунки та пулери;
- Кнопки, люверси.
| Властивості тканини | |
|---|---|
| Капілярність | Так |
| Стійкість до хімічного чищення | Так |
| Мерсеризація тканини | Так |
| Водотривкість тканини | Так |
| Електризованість | Так |
| Гігроскопічність | Так |
| Зносостійкість | Висока |
| Повітропроникність | Так |
| Упаковка сировини | |
| Висота упаковки | 150 мм |
| Кількість метрів в упаковці | 50 |
| Довжина упаковки | 1500 мм |
| Вага упаковки | 5 кг |
| Ширина упакування | 150 мм |
| Основні | |
| Країна виробник | Україна |
| Склад | 100% поліестер |
| Призначення тканини | Для спецодягу, Для тентів, Для сумок, Для рюкзаків, Для наметів, Технічна тканина, Для парасольок, Для навесов |
| Форма сировини, що поставляється | Рулон |
| Колір | Різні кольори |
| Виробник | IQmebel |
| Тканина | Поліестр |
| Тип сировини | Хімічна |
| Покриття тканини | Поліуретанове |
| Ширина тканини | 1500 мм |
| Вид пряжі | Апаратна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Еластичність тканини | Висока |
| Усадка тканини | Малоусадочная |
| Упаковка | Пакет |
- Ціна: 620 ₴/пог.м
- Спосіб упаковки: Двойная прочная полиэтиленовая упаковка.



