Крісло Мішок Груша Оксфорд Waterproof (2XL-120х85) iQmebel Бежевий (знімний чохол)
1 950 ₴
1 560 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: iQ-9012214
Крісло Мішок Груша Оксфорд Waterproof (2XL-120х85): стильний комфорт для дому та вулиці.
Крісло-мішок із міцного матеріалу Оксфорд Waterproof – ідеальний вибір для дому, офісу, дачі або тераси. Це багатофункціональні меблі, які легко переміщувати та використовувати на відкритому повітрі завдяки водонепроникній тканині, стійкій до бруду та зношування. Зовнішній чохол можна знімати та прати в машинці.
Модель виробу – 2XL-120х85.
Розміри крісла (потрібно виставити як на першому фото):
- Ширина 85 см;
- Висота 80 см;
- Довжина 85 см;
- Висота сидіння 40 см.
Розміри в упаковці (ШхВхД) – 65 х 70 х 70 см
Вага – 2,8 кг.

Додаткові характеристики:
- Підходить для людей середнього зросту до 180см.
- Крісло приймає форму тіла, рівномірно розподіляючи навантаження, забезпечуючи підтримку спини, шиї та голови.
- Зовнішній чохол із водовідштовхувальної плащової тканини щільністю 600D PU, легко миється та чиститься. Стійкий до подряпин і погодних умов, а знімний чохол можна прати в машинці.
- Кульки пінополістиролу 2-5 мм забезпечують оптимальний комфорт і тривале збереження форми. Матеріал гіпоалергенний і безпечний для здоров’я (Перший час може бути легкий запах наповнювача, оскільки він новий і зберігається в герметичних упаковках. Цей запах швидко зникає, є безпечним і гіпоалергенним).
- Крісло має ручку для зручного переміщення.
- Є спеціальний тканинний клапан для виходу повітря (краще, надійніше та безпечніше, ніж люверси).
- Подвійні шви армованими нитками.
Гарантія – 2 роки на цілісність швів.
Для тих, хто цінує персоналізацію, крісло можна доповнити унікальним принтом або логотипом компанії. Це чудовий спосіб зробити подарунок або додати індивідуальність в інтер’єр.
Незалежно від того, де ви плануєте його використовувати, це крісло стане вашим улюбленим місцем для відпочинку!
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | IQmebel |
| Країна виробник | Україна |
| Вікова група | Для дітей та дорослих |
| Обивний матеріал | Оксфорд |
| Колір | Бежевий |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Наповнювач | Полістирольні кульки |
| Комплектація знімним чохлом | Так |
| Наявність внутрішнього чохла | Так |
| Максимально допустиме навантаження | 200 кг |
| Стан | Новий |
| Комплектація | |
| Аератори | Так |
| Замок-блискавка | Так |
| Ручка для перенесення | Так |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 80 см |
| Глибина | 90 см |
| Висота | 75 см |
| Вага | 3 кг |
| Довжина | 90 см |
- Ціна: 1 560 ₴












