Крісло Мішок Груша Оксфорд Флекс 120х85 Студія Комфорту Коричневий (Waterpoof)
1 850 ₴
1 390 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 9012213
Крісло мішок оксфорд Флекс - це відмінний вибір для будинку, вулиці, дачі, закладу чи офісу. Дана серія крісла Флекс виготовлена БЕЗ внутрішнього чохла, оскільки матеріал плащовий, що не пропускає вологу, то мити і чистити його можна зовні, регулярне прання такої тканини в пральній машині прибирає вологовідштовхувальне просочення. До того ж, крісло без внутрішнього чохла еластичніше, оскільки немає додаткового прошарку тканини між тілом і м'яким наповнювачем. Виріб можна використовувати на терасі, саду, природі. Колірна палітра яскрава, насичені кольори.
Стандартний розмір 120х85см розрахований для людини ростом до 180см середньої комплекції. Він компактний, займає всього 90см квадратних і відмінно виглядає в невеликих приміщеннях.
Матеріал міцний і не боїться подряпин, на дотик схожий на щільний плащ або тканину від лижних штанів. Крісло мішок приймає форму тіла, розподіляючи навантаження на хребет і добре підтримує шию і голову.
Зовнішній чохол НЕ знімний. Доглядати виріб рекомендується за допомогою мильної губки або спеціальних меблевих вологих серветок. Якщо потрібно крісло зі знімним чохлом, таке також є в нашому каталозі. Крісло зі знімним чохлом ідеально підійде, щоб потім згодом використовувати зовнішній чохол з іншого матеріалу чи іншого кольору.
В якості наповнювача використовуються кульки пінополістиролу розміром 2-5 мм. Спінений полістирол (пінополістирол, пінопласт) - це повністю нешкідливий та гіпоалергенний матеріал, який на 90% складається з повітря! Гранули 2-5мм виготовлені з первинного полістиролу рівномірно білого кольору без домішок.
При розпакуванні гранули можуть мати легкий запах пластику, оскільки зберігаються у герметичній упаковці. Запах не різкий, нешкідливий і швидко зникає. Його гіпоалергенність підтверджується сертифікатом про Експертне укладання відповідності Єдиним санітарно-епідеміологічним вимогам!
Комфорт від сидіння в кріслі залежить не тільки від матеріалу зовнішнього чохла, але й якості наповнювача. Фракція кульок 2-5мм найкраще підходить для крісла мішка в плані комфорту, грошей та усадки з часом.
Комплектація зібраного крісла:
- Одинарний чохол;
- Акуратна ручка для переносу;
- Непомітний клапан виходу повітря (аератори). На 70% відсотків більше пропускає повітря, ніж люверси;i>
- Замок-блискавка з захисним клапаном, у тому числі для досипання наповнювача;
- Подвійні шви армованими нитками;
- Наповнювач 2-5мм.
Товар поставляється в зібраному вигляді - дістали крісло мішок з пакету і можна користуватися.
Розмір крісла в заправленому вигляді та виставленому, як на фото:
- Ширина 80см;
- Висота 75см;
- Довжина 90см;
- Висота сидіння 40см.
Лекальний розмір 120х85см.
Розміри в упаковці для доставки (ШхВхД) - 65 х 70 х 70 см
Вага - 3 кг
Призначення - для людини зростом до 180 см

Характеристики тканини:
- водонепроникна, плащова, високоміцна, брудовідштовхуюча;
- щільність - 600d pu;
- особливість - плащового типу, використовується для пошиття наметів, крісел мішків, рюкзаків;
- водовідштовхувальна пропитка 3000 мм;
- товщина матеріалу 0,40 мм, вага 230г/м. кв. Клас світлостійкості - 3 (60 годин ультрафіолету);
- країна постачальник тканини - Китай;
- кольори більш яскраві.
Додатково можна замовити:
- Можна додати внутрішній чохол;
- Пуф, як аксесуар для крісла (можна лежати, закинувши ноги на пуф, використовувати як підставку, столик або окреме місце для сидіння);
- Новий покращений наповнювач з м'якими волокнами (крісло м'якше, краще приймає форму тіла, менше дає усадку з часом);
- Логотипи компаній, назви, імена;
- Унікальні зображення на тканині крісла (принти).
Якщо ви шукаєте просте у догляді, яскраве і молодіжне крісло на всі випадки життя, то такий виріб буде правильним рішенням!
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | IQmebel |
| Країна виробник | Україна |
| Вікова група | Для дітей та дорослих |
| Обивний матеріал | Оксфорд |
| Колір | Коричневий |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Наповнювач | Полістирольні кульки |
| Комплектація знімним чохлом | Ні |
| Наявність внутрішнього чохла | Ні |
| Максимально допустиме навантаження | 200 кг |
| Стан | Новий |
| Комплектація | |
| Аератори | Так |
| Замок-блискавка | Так |
| Ручка для перенесення | Так |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 80 см |
| Глибина | 90 см |
| Висота | 75 см |
| Вага | 3 кг |
- Ціна: 1 390 ₴












