


Крісло Мішок Пуфик Груша Велюр XL 120х85 Студія Комфорту Бордовий
2 980 ₴
2 280 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 01525
Крісло мішок з велюру привертає увагу кожного, адже в нього такі ніжні, пастельні і в той же час яскраві насичені кольори. Такий виріб прикрасить будь-який інтер'єр, внісши завершальну ноту релаксу.
Стандартний розмір 120х85см розрахований для людини зростанням до 180см середньої комплекції. Він компактний, займає всього 90см квадратних і чудово виглядає у невеликих приміщеннях.
Сам матеріал м'який і приємний на дотик. Велюр має мінімальне декоративне плетіння і короткий ворс. Він надійний і невибагливий у догляді. Крісло мішок набуває форми тіла, розподіляючи навантаження на хребет і добре підтримує шию та голову.
Зовнішній знімний чохол і його можна прати в машинці на делікатному пранні. Для зняття чохла достатньо відкрити блискавку вздовж спинки виробу та від'єднати спеціальну липучку-фіксатор.
Як наповнювач використовуються кульки пінополістиролу розміром 2-5 мм. Спінений полістирол (пінополістирол, пінопласт) - це абсолютно нешкідливий та гіпоалергенний матеріал, який на 90% складається з повітря! Гранули 2-5мм виготовлені з первинного полістиролу рівномірно білого кольору без домішок.
При розпаковуванні гранули можуть мати легкий запах пластику, оскільки зберігаються у герметичній упаковці. Запах не різкий, нешкідливий та швидко зникає. Його гіпоалергенність підтверджується сертифікатом про експертне укладання відповідності Єдиним санітарно-епідеміологічним вимогам!
Комфорт від сидіння в кріслі залежить не тільки від матеріалу зовнішнього чохла, але і від якості наповнювача. Фракція кульок 2-5мм найкраще підходить для крісла мішка в плані комфорту, грошей та усадки з часом.
Комплектація зібраного крісла:
- Знімний зовнішній чохол для прання на довгій блискавці;
- Внутрішній чохол із щільної тканини підкладки;
- Липучка-фіксатор на внутрішньому чохлі;
- Акуратна ручка для перенесення;
- Прихований непомітний клапан повітря (аератори). На 70% більше пропускання повітря порівняно з люверсами;
- Замок блискавка із захисним клапаном, у тому числі для досипання наповнювача;
- Подвійні шви армованими нитками;
- Наповнювач 2-5мм.
Товар поставляється в зібраному вигляді - дістали крісло мішок з пакета і можна користуватися.
Розмір крісла в заправленому вигляді та виставленому, як на фото:
- Ширина: 80см;
- Висота 75см;
- Довжина 90см;
- Висота сидіння 40см.
Лекальний розмір 120х85см.
Розміри в упаковці для доставки (ШхВхД) - 65 х 70 х 70 см
Вага - 3 кг
Призначення - для людини зростом до 180 см
Характеристики тканини:
- м'який велюр із мінімальною кількістю ворсу;
- матеріал не скочується і не витирається;
- особливість - меблевого типу, використовується для диванів, крісел мішків, подушок та інших меблів;
- вага матеріалу – 460 г/м.кв;
- зносостійкість за тестом Martindale – 25 тис циклів;
- країна постачальник тканини - Туреччина;
- забарвлення максимально ніжні та пастельні відтінки.
Додатково можна замовити:
- Пуф як аксесуар для крісла (можна лежати, закинувши ноги на пуф, використовувати як підставку, столик або окреме місце для сидіння);
- Новий покращений наповнювач з м'якими волокнами (крісло м'якше, краще набуває форми тіла, менше дає усадку з часом);
- Додатковий зовнішній чохол в іншому кольорі, щоб була можливість зміни кольору;
- Логотипи компаній, назви, імена;
- Унікальні зображення на тканині крісла (принти).
Якщо ви шукаєте просте у догляді, яскраве та молодіжне крісло на всі випадки життя, то такий виріб буде правильним рішенням!
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Обивний матеріал | Мікро-велюр |
| Наповнювач | Полістирольні кульки |
| Комплектація знімним чохлом | Так |
| Наявність внутрішнього чохла | Так |
| Вікова група | Для дітей та дорослих |
| Максимально допустиме навантаження | 200 кг |
| Виробник | IQmebel |
| Країна виробник | Україна |
| Колір | Бордовий |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 3 кг |
| Ширина | 80 см |
| Глибина | 90 см |
| Висота | 75 см |
| Комплектація | |
| Аератори | Так |
| Замок-блискавка | Так |
| Ручка для перенесення | Так |
- Ціна: 2 280 ₴



