


Крісло Мішок Пуфик Груша Замша ХXL 150х100 Студія Комфорту Кава з молоком
3 300 ₴
Показати оптові ціни- Під замовлення
- Оптом і в роздріб
- Код: 01434
Відправка з 06 квітня 2026Крісло мішок груша із замші м'яке та бархатисте на дотик. Воно найкраще підійде, якщо є домашні тварини. Матеріал з антикігтем і не боїться подряпин.
Великий розмір 150х100см розрахований для людини будь-якої комплекції. Він не має обмежень по зросту чи по вазі, і підійде як дитині, так і дорослому. За площею таке крісло займає приблизно 100см квадратних і не виглядає занадто громостким, хоча на ньому можна навіть полежати.
Штучна замша - матеріал з коротким та м'яким ворсом, антикігтем та приємною оку палітрою. Тканина має захист від вигоряння та стирання. Крісло мішок набуває форми тіла, розподіляючи навантаження на хребет і добре підтримує шию та голову.
Зовнішній чохол зйомний і його можна прати в машинці на делікатному пранні. Для зняття чохла досить відкрити блискавку вздовж спинки і від'єднати спеціальну липучку-фіксатор.
В якості наповнювача використовуються кульки пінополістиролу розміром 2-5 мм. Спінений полістирол (пінополістирол, пінопласт) - це повністю нешкідливий та гіпоалергенний матеріал, який на 90% складається з повітря! Гранули 2-5мм виготовлені з первинного полістиролу рівномірно білого кольору без домішок.
При розпакуванні гранули можуть мати легкий запах пластику, оскільки зберігаються у герметичній упаковці. Запах не різкий, нешкідливий і швидко зникає. Його гіпоалергенність підтверджується сертифікатом про Експертне укладання відповідності Єдиним санітарно-епідеміологічним вимогам!
Комфорт від сидіння в кріслі залежить не тільки від матеріалу зовнішнього чохла, але й якості наповнювача. Фракція кульок 2-5мм найкраще підходить для крісла мішка в плані комфорту, грошей та усадки з часом.
Комплектація зібраного крісла:
- Зовнішній чохол зйомний для прання на довгій блискавці;
- Внутрішній чохол із щільної підкладки;
- Липучка-фіксатор на внутрішньому чохлі;
- Акуратна ручка для переносу;
- Непомітний клапан виходу повітря (аератори). На 70% відсотків більше пропускає повітря, ніж люверси;
- Замок-блискавка з захисним клапаном, у тому числі для досипання наповнювача;
- Подвійні шви армованими нитками;
- Наповнювач 2-5мм.
Товар поставляється в зібраному вигляді - дістали крісло мішок з пакету і можна користуватися.
Розмір крісла в заправленому вигляді та виставленому, як на фото:
- Ширина 95см;
- Висота 85см;
- Довжина 100см;
- Висота сидіння 45см.
Лекальний розмір 150х100см.
Розміри в упаковці для доставки (ШхВхД) - 75 х 75 х 85 см
Вага - 3,8 кг
Призначення - для усіх, без обмежень по зросту і вазі
Характеристики тканини:
- добре чиститься, не боїться подряпин, приємна на дотик;
- матеріал не скочується і не витирається;
- особливість - меблевого типу, використовується для диванів, крісел мішків, подушок та інших меблів;
- вага матеріалу – 290 г/м.кв;
- зносостійкість за тестом Martindale – 30 тис циклів;
- країна постачальник тканини - Туреччина;
- палітра відтінків надає необмежені можливості аранжування інтер'єрів.
Додатково можна замовити:
- Пуф, як аксесуар для крісла (можна лежати, закинувши ноги на пуф, використовувати як підставку, столик або окреме місце для сидіння);
- Новий покращений наповнювач з м'якими волокнами (крісло м'якше, краще приймає форму тіла, менше дає усадку з часом);
- Додатковий зовнішній чохол в іншому кольорі, щоб була можливість зміни кольору;
- Логотипи компаній, назви, імена;
- Унікальні зображення на тканині крісла (принти).
Якщо ви шукаєте просте у догляді, яскраве і молодіжне крісло на всі випадки життя, то такий виріб буде правильним рішенням!
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Наповнювач | Полістирольні кульки |
| Комплектація знімним чохлом | Так |
| Наявність внутрішнього чохла | Так |
| Вікова група | Для дітей та дорослих |
| Максимально допустиме навантаження | 200 кг |
| Виробник | IQmebel |
| Країна виробник | Україна |
| Колір | Кава з молоком |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 3.8 кг |
| Ширина | 95 см |
| Глибина | 100 см |
| Висота | 85 см |
| Комплектація | |
| Аератори | Так |
| Замок-блискавка | Так |
| Ручка для перенесення | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Обивний матеріал | Замшла штучно |
- Ціна: 3 300 ₴



