



Крісло Мішок Пуфик Груша Рогожка ХXL 150х100 Студія Комфорту Блакитний
від 2 890 ₴
від 2 370 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 013315
Крісло груша з рогожки підійде для домашнього використання, офісу чи закладу. Матеріал виглядає максимально натурально, не парить влітку тіло та приємний до тіла. Такий мішок поєднуватиметься з великим диваном у вітальні, впишеться в робочу атмосферу офісу і буде стильним рішенням для кафе.
Великий розмір 150х100см розрахований для людини будь-якої комплекції. Він не має обмежень щодо зростання або за вагою, і підійде як дитині так і дорослому. За площею таке крісло займає приблизно 100см квадратних і не виглядає надто гучним, хоча на ньому можна навіть полежати.
Рогожка - матеріал із плетіння бавовняних ниток, як мішковина. Тканина міцна на розрив, забарвлення спокійні та сучасні. Крісло мішок набуває форми тіла, розподіляючи навантаження на хребет і добре підтримує шию та голову.
Зовнішній знімний чохол і його можна прати в машинці на делікатному пранні. Для зняття чохла достатньо відкрити блискавку вздовж спинки виробу та від'єднати спеціальну липучку-фіксатор.
Як наповнювач використовуються кульки пінополістиролу розміром 2-5 мм. Спінений полістирол (пінополістирол, пінопласт) - це абсолютно нешкідливий та гіпоалергенний матеріал, який на 90% складається з повітря! Гранули 2-5мм виготовлені з первинного полістиролу рівномірно білого кольору без домішок.
При розпаковуванні гранули можуть мати легкий запах пластику, оскільки зберігаються у герметичній упаковці. Запах не різкий, нешкідливий та швидко зникає. Його гіпоалергенність підтверджується сертифікатом про експертне укладання відповідності Єдиним санітарно-епідеміологічним вимогам!
Комфорт від сидіння в кріслі залежить не тільки від зовнішнього матеріалу чохла, але і від якості наповнювача. Фракція кульок 2-5мм найкраще підходить для крісла мішка в плані комфорту, грошей та усадки з часом.
Комплектація зібраного крісла:
- Знімний зовнішній чохол для прання на довгій блискавці;
- Внутрішній чохол із щільної тканини підкладки;
- Липучка-фіксатор на внутрішньому чохлі;
- Акуратна ручка для перенесення;
- Прихований непомітний клапан повітря (аератори). На 70% більше пропускання повітря порівняно з люверсами;
- Замок блискавка із захисним клапаном, у тому числі для досипання наповнювача;
- Подвійні шви армованими нитками;
- Наповнювач 2-5мм.
Товар поставляється у зібраному вигляді – дістали крісло мішок із пакета і можна користуватися.
Розмір крісла в заправленому вигляді та виставленому, як на фото:
- Ширина 95см;
- Висота 85см;
- Довжина 100см;
- Висота сидіння 45см.
Лекальний розмір 150х100см.
Розміри в упаковці для доставки (ШхВхД) – 75 х 75 х 85 см
Вага – 3,8 кг
Призначення - для всіх, без обмежень щодо зростання та ваги
Характеристики тканини:
- найпопулярніша рогожка з великим плетінням бавовняних ниток у вигляді стандартних квадратиків;
- щільна, приємна на дотик, не вигоряє, легко чиститься та стійка до агресивного середовища;
- особливість - меблевого типу, використовується для диванів, крісел мішків, подушок та інших меблів;
- зносостійкість за тестом Martindale – 30 тис циклів;
- вага матеріалу – 350 г/м.кв;
- країна постачальник тканини - Туреччина;
- кольори – яскраві, багато сірих, бежевих, кавових відтінків.
Додатково можна замовити:
- Пуф, як аксесуар для крісла (можна лежати закинувши ноги на пуф, використовувати як підставку, столик або окреме місце для сидіння);
- Новий покращений наповнювач з м'якими волокнами (крісло м'якше, краще набуває форми тіла, менше дає усадку з часом);
- Додатковий зовнішній чохол в іншому кольорі, щоб була можливість зміни кольору;
- Логотипи компаній, назви, імена;
- Унікальні зображення на тканині крісла (принти).
Якщо ви шукаєте просте у догляді, яскраве та молодіжне крісло на всі випадки життя, такий виріб буде правильним рішенням!
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Обивний матеріал | Мікро-рогожка |
| Наповнювач | Полістирольні кульки |
| Комплектація знімним чохлом | Так |
| Наявність внутрішнього чохла | Так |
| Вікова група | Для дітей та дорослих |
| Максимально допустиме навантаження | 200 кг |
| Виробник | IQmebel |
| Країна виробник | Україна |
| Колір | Блакитний |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 3.8 кг |
| Ширина | 95 см |
| Глибина | 100 см |
| Висота | 85 см |
| Комплектація | |
| Аератори | Так |
| Замок-блискавка | Так |
| Ручка для перенесення | Так |
- Ціна: від 2 370 ₴



