

Пуф Кубик 40х40 Оксфорд, м'який пуф крісло мішок Салатовий
520 ₴
450 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 092212
Пуф кубик з оксфорда підійде для домашнього використання, офісу або закладу. Виріб служить як додатковий аксесуар до крісла і використовується як підставка під ноги або ноутбук. Також на ньому можна сидіти.
Стандартний розмір 40х40см вважається компактним і підходить для будь-якого крісла мішка. Він компактний, займає всього 50см квадратних і відмінно виглядає в невеликих приміщеннях. Пуфик заповнюється наповнювачем максимально щільно, щоб добре тримав свою форму.
Матеріал міцний і не боїться подряпин. Існує 2 варіанти по щільності оксфорда, даний варіант з оксфорда меншої щільності. Обидва матеріали відмінно носяться і мають такі ж властивості, але є різниця в щільності, просочення від вологи і кількості кольорів.
В якості наповнювача використовуються кульки пінополістиролу розміром 2-5 ммСпінений полістирол (пінополістирол, пінопласт) - це легкий і гіпоалергенний матеріал, який на 90% складається з повітря! Наші гранули 2-5мм зроблені з первинного полістиролу рівномірно білого кольору без домішок. Це екологічно чистий і гіпоалергенний продукт, що підтверджено експертним висновком про відповідність продукції Єдиним санітарно-епідеміологічним вимогам! Фракція кульок 2-5мм краще всього підходить для крісло мішка в плані комфорту, грошей і усадки з часом.
Комплектація зібраного крісла:
- Зовнішній чохол не знімних, миється зовні, не пропускає вологу;
- Замок-блискавка з захисним клапаном, у тому числі для досипання наповнювача;
- Подвійні шви армованими нитками;
- Наповнювач 2-5мм.
Товар поставляється в зібраному вигляді - дістали пуфик з пакету і можна користуватися.
Розмір пуфика в заправленому вигляді та виставленому, як на фото:
- Висота 40см;
- Ширина 50см;
- Глибина 50см.
Лекальну розмір 40х40см.
Характеристики тканини:
- водонепроникна, плащова, високоміцна, брудовідштовхуюча;
- щільність - 600d pu; - особливість - плащового типу, використовується для пошиття наметів, крісел мішків, рюкзаків;
- водовідштовхувальна просочення 3000мм;
- толщина материала 0,40мм, вес 230г/м.кв. Класс светостойкости - 3 (60 часов ультрафиолета);
- страна поставщик ткани - Китай;
- цвета по большей мере яркие.
Дополнительно можно заказать:
- Круглый пуф, как аксессуар для кресла (отличиается по дизайну и форме);
- Увеличенные размеры пуфика кубика (на случай, если нужны кубики 50х50, 60х60 или 60х40 и другие);
- Логотипы компаний, названия, имена;
- Уникальные изображения на ткани пуфика (принты).
Якщо ви шукаєте компактне додаток до крісло мішку, куди можна скласти ноги або поставити ноутбук, то пуфик з оксфорда буде ідеальним рішенням. Також його можна використовувати в передпокої, щоб зашнуровувати взуття.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Наповнювач | Полістирольні кульки |
| Комплектація знімним чохлом | Ні |
| Наявність внутрішнього чохла | Ні |
| Вікова група | Для дітей та дорослих |
| Максимально допустиме навантаження | 200 кг |
| Виробник | IQmebel |
| Країна виробник | Україна |
| Колір | Салатний |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Стан | Новий |
| Обивний матеріал | Оксфорд |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 1 кг |
| Ширина | 40 см |
| Глибина | 40 см |
| Висота | 40 см |
| Комплектація | |
| Аератори | Ні |
| Замок-блискавка | Так |
| Ручка для перенесення | Ні |
- Ціна: 450 ₴
- Спосіб упаковки: Пакуется в стрейч пленку по кругу.



