



Тканина Оксфорд 600D PU 230г/м iQmebel Фіолетовий
260 ₴/пог.м
195 ₴/пог.м
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 00218
Тканина оксфорд тентово-наметова поліестер 600D.PU.WR це дуже міцна, вологонепроникна тканина з широкою сферою застосування.
Тканина оксфорд використовується для виготовлення наметів, тентів, чохлів, безкаркасних меблів, рюкзаків, навісів, чохлів для човнів та катерів, укриттів для різної техніки та будматеріалів, для пошиття взуття та спецодягу.
Матеріал виготовляється на основі поліестерових ниток (100% поліестер), переплетених за типом оксфорд. Нижній шар тканини виконаний з прозорої поліуретанової пропитки, яка скріплює поліестерові нитки.
Тканини з поліуретановою пропиткою дещо дорожчі ніж тканини з шаром полівінілхлориду, але більш міцні і легкі, і мають більший діапазон температур для застосування - від +40 до -30. Скріплюючий шар поліуретану, на відміну від полівінілхлориду, має значно вищу температуру плавлення і це дозволяє використовувати цю тканину для нанесення на ній сублімаційного друку логотипів.
Характеристики тканини:
- Ширина тканини – 1500мм;
- Товщина – 0,40мм;
- Вага – 230 г/м.кв. +-10%;
- особливість - плащового типу, що використовується для пошиття наметів, крісел мішків, рюкзаків;
- щільність – 600d pu;
- водовідштовхувальна пропитка 3000мм;
- країна постачальник тканини – Китай;
- Клас світлостійкості – 3 (60 годин ультрафіолету);
- кольори більш яскраві.
Переваги тканини:
- водонепроникність;
- зносостійкість;
- брудостійкість;
- термостійкість;
- висока міцність;
- доступна ціна;
- підвищена стійкість до стирання
- простота догляду.
Рулонний метраж - 50м
Мінімальне замовлення на відріз - 1 метр
Ціна вказана на відріз за 1 метр (рулонну оптову вартість уточнюйте).
Додатково можна замовити:
- Нитки та фурнітуру (блискавки, липучки);
- Кульки пінопласту;
- Логотипи компаній на тканині чи викроєних деталях, назви, імена;
- Унікальні зображення на тканині крісла (принти).
| Властивості тканини | |
|---|---|
| Капілярність | Так |
| Стійкість до хімічного чищення | Так |
| Мерсеризація тканини | Так |
| Водотривкість тканини | Так |
| Електризованість | Так |
| Гігроскопічність | Так |
| Повітропроникність | Так |
| Упаковка сировини | |
| Висота упаковки | 150 мм |
| Кількість метрів в упаковці | 50 |
| Довжина упаковки | 1500 мм |
| Вага упаковки | 5 кг |
| Ширина упакування | 150 мм |
| Основні | |
| Країна виробник | Україна |
| Склад | 100% поліестер |
| Колір | Фіолетовий |
| Виробник | IQmebel |
| Тканина | Поліестр |
| Тип сировини | Хімічна |
| Вид пряжі | Апаратна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Еластичність тканини | Висока |
| Усадка тканини | Малоусадочная |
| Упаковка | Пакет |
| Зносостійкість | Висока |
- Ціна: 195 ₴/пог.м
- Спосіб упаковки: Двойная прочная полиэтиленовая упаковка.



