Сумка для Пісочниці і Пляжу з Сітчастим Дном Синя Sand&Beach
610 ₴
410 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 912224
+380 (63) 504-48-52
viber, whatsapp, telegramповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Пісочно-пляжна сумка Sand&Beach - це одна з найкращих літніх сумок. Головне призначення – пляж, прогулянки з дитиною, пісочниця, покупки у магазині. Загалом це унікальний шопер.
Основні переваги:
- не пропускає вологу, легко миється, швидко сохне (зроблена з плащової тканини оксфорд – міцного матеріалу, який не боїться не води, ні подряпин, ні бруду)
- внизу спеціальна унікальна 3D сітка - для легкого виходу піску та води (можна класти в'єтнамки, пасочки, підстилку пляжну - і пісок не збиратиметься в сумці, а виходитиме через сітку)
- оптимальна довжина ручок тримати сумку в руці або носити на плечі. Міцне кріплення для достатньої вантажопідйомності
- закривається на блискавці, щоб речі завжди були під контролем
- місткі відділення, незважаючи на компактні габарити
- фурнітура - надійна блискавка YKK
- шви - подвійні шви армованими нитками
- 9 кольорів
Відділення сумки:
- Кількість відділень – 3
- Основне відділення - містке велике відділення на блискавці, щоб речі завжди були під контролем
- Внутрішнє відділення - прихована кишеня на блискавці для телефону, гаманця та інших речей
- Бокове відділення - містка кишеня для води (від 0,5 до 1,5 л) або інших речей
Характеристики тканини:
- матеріал дна - спеціальна щільна 3D сітка, що пропускає вологу та пісок;
- тип основної тканини – Оксфорд;
- водонепроникна, плащова, високоміцна, брудовідштовхуюча;
- щільність - 600d pu;
- особливість - плащового типу, використовується для пошиття наметів, крісел мішків, рюкзаків;
- водовідштовхувальна пропитка 3000 мм;
- товщина матеріалу 0,40 мм, вага 230г/м. кв. Клас світлостійкості - 3 (60 годин ультрафіолету);
- країна постачальник тканини - Китай;
- кольори більш яскраві.
Розміри:
- довжина ручок 25см
- ширина 33см
- висота 35см
- глибина 13см
Розміри в упаковці для доставки (ШхВхД) – 11 х 5 х 17 см
Вага – 0,2 кг
Упаковка - посилена щільна поліетиленова упаковка
Сумка Sand&Beach дуже стильна. Покупці кажуть, що з нею фотки в інстаграм набирають у х10 разів більше лайків.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Тип сумки | Шопер |
| Колір | Синій |
| Розмір | Середній |
| Форма | Прямокутна |
| Тип застежки | Блискавка |
| Жорсткість | М'яка |
| Ручки | Дві |
| Висота | 350 мм |
| Довжина | 130 мм |
| Ширина | 330 мм |
| Довжина ручок | 250 мм |
| Стиль | Класичний |
| Стан | Новий |
| Упаковка засобу | Пакетик |
| Користувальницькі характеристики | |
| Розміри | 33х35х13 |
| Категорія | Для дівчат,Для хлопчиків,Для чоловіків,Для жінок |
| Застежка | Молния |
| Перегляд | Шоппер |
| Матеріали | Спеціальне сітківне дно; Повне проникне оксфорд |
| Склад | 100% |
| Матеріал | Сітка,Оксфорд |
| Кількість відділів | 3 |
| Країна-вивідувач товару | Україна |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Спеціальні | Вставляє формат A4 |
| Додаткові характеристики | Оптимальна довжина ручки, щоб тримати сумку в руках або носити на плечі. Міцне кріплення для достатньої вантажопідйомності |
| Додатковий текст | Внизу спеціальна сітка - для легкого виходу піску і води. |
| Глибина в упаковці (див) | 17 |
| Призначення | Для залу,Для щоденного носа,Для пляжу,Для школи,Для тенісу,Для волейболу,Для плавання танців,Для риболовлі,Для полювання,Для бігу,Для туризму,Для гірськолижного спорту,Для фітнеса |
| Висота у упаковці (див) | 5 |
| Ширина у упаковці (див) | 11 |
| Вага в упаковці, кг | 0,2 |
| Кількість вантажних місць | 1 |
| Кількість одиниць, шт | 1 |
| Доставка/ Оплата | Доставка: кур'єр, відділення, самовивіз. Оплата: готівка, платеж, безнат. |
| Температурний діапазон | От +50°C до -50°C |
| Додатково | Для пляжу, прогулянок з дитиною, пісочниці, купівля в магазині |
Інформація для замовлення
- Ціна: 410 ₴












