



Тактичний Медичний Підсумок Військова Аптечка BroniQ Oxford 1200D Чорний
830 ₴
Показати оптові ціни- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 010311
Універсальний Тактичний Медичний Підсумок BroniQ Oxford 1200D Чорний - це відкидна аптечка для першої медичної допомоги. Завдяки відкидній системі можна швидко отримати доступ до вмісту аптечки – достатньо просто потягнути за хлястик.
Закривається на блискавку двома бігунками. Одне велике відділення має всередині еластичні кріплення-фіксатори для медикаментів та перев'язувальних матеріалів першої медичної допомоги. Прикріпити підсумок можна за допомогою MOLLE до плитоноски, спеціального тактичного поясу, ременя або рюкзака.
Підсумок виготовлений із міцної тканини Oxford 1200D, яка не пропускає вологу, не розтягується та не деформується. Всі шви прошиті нейлоновою ниткою Polyart, яка має велику міцність і не гниє.
Система кріплення MOLLE+ кнопки. Колір чорний.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | BroniQ |
| Країна виробник | Україна |
| Колір | Чорний |
| Матеріал | Оксфорд |
| Вага | 0.1 г |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | Підсумки |
| Країна-вивідувач товару | Україна |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Додатковий текст | Універсальний підсумок для ліків і перев’язувальних матеріалів першої медичної допомоги. |
| Глибина в упаковці (див) | 8 |
| Призначення | Аптечки |
| Висота у упаковці (див) | 20 |
| Ширина у упаковці (див) | 15 |
| Вага в упаковці, кг | 0.15 |
| Габарити упаковки | 15 х 10 х 20 |
| Кількість предметів, шт | 1 |
| Кількість вантажних місць | 1 |
| Кількість одиниць, шт | 1 |
| Додаткові характеристики | Вся амуніція виготовлена українським виробником BroniQ з високоякісної фурнітури. |
| Доставка/ Оплата | Доставка: кур'єр, відділення, самовивіз. Оплата: готівка, накладний платеж, безнадійний. |
| Система міцності | MOLLE |
| Ширина | 13 см |
| Висота | 18 см |
| Довжина: | 8 см |
- Ціна: 830 ₴



