Утилітарний напашний підсумок / Сумка Напашник BroniQ Oxford 1200D Чорний
570 ₴
Показати оптові ціни- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 010811
+380 (63) 504-48-52
viber, whatsapp, telegramповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Утилітарний напашний підсумок BroniQ Oxford 1200D Чорний є додатковим підсумком для плитоноски. Усередині сумка має об'ємне відділення для розміщення аксесуарів великого розміру із можливістю швидкого доступу до них. Це можуть бути інструменти, радіо, телефон, ліхтарик, Med Kit (аптечка), карти тощо.
Кріпиться до будь-яких плитоносок за допомогою панелі на Velcro в клапан камербанда або в клапан плити.
Підсумок виготовлений із міцної тканини Oxford 1200D, яка не пропускає вологу, не розтягується та не деформується. Всі шви прошиті нейлоновою ниткою Polyart, яка має велику міцність і не гниє.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | BroniQ |
| Країна виробник | Україна |
| Колір | Чорний |
| Матеріал | Оксфорд |
| Тип | Сумка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Країна-вивідувач товару | Україна |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Додатковий текст | Сумка з об’ємним відділенням для різних аксесуарів та особистих речей (карти, ліхтар, телефон і тд). |
| Глибина в упаковці (див) | 4 |
| Призначення | Утиліта інструментів |
| Висота у упаковці (див) | 19 |
| Ширина у упаковці (див) | 25 |
| Вага в упаковці, кг | 0.3 |
| Габарити упаковки | 19 x 25 x 4 |
| Кількість предметів, шт | 1 |
| Кількість вантажних місць | 1 |
| Кількість одиниць, шт | 1 |
| Додаткові характеристики | Вся амуніція виготовлена українським виробником BroniQ з високоякісної фурнітури. |
| Доставка/ Оплата | Доставка: кур'єр, відділення, самовивіз. Оплата: готівка, накладний платеж, безнадійний. |
| Система міцності | MOLLE |
| Ширина | 25 см |
| Висота | 19 см |
| Довжина: | 5 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 570 ₴












