


Підсумок для Гранат / Гранатний Підсумок BroniQ Cordura 600D Чорний
499 ₴
Показати оптові ціни- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 9122507
+380 (63) 504-48-52
viber, whatsapp, telegramповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Гранатний підсумок – це функціональний елемент екіпірування. Модель призначена для перенесення та зберігання однієї гранати або подібних за розміром предметів.
Підсумок закривається кришкою-клапаном на Velcro, що забезпечує надійне зберігання та швидкий доступ до гранати. Також можливе регулювання застібки клапана, що дозволяє адаптувати підсумок під вміст різної довжини.
Підсумок виготовлений із міцної тканини Cordura 600D, яка не пропускає вологу, не розтягується та не деформується. Всі шви прошиті нейлоновою ниткою Polyart, яка має велику міцність і не гниє.
Система кріплення MOLLE+ кнопки. Колір Чорний.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | BroniQ |
| Країна виробник | Україна |
| Колір | Чорний |
| Матеріал | Кордура |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | Підсумки |
| Країна-вивідувач товару | Україна |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Глибина в упаковці (див) | 7 |
| Висота у упаковці (див) | 14 |
| Ширина у упаковці (див) | 6 |
| Вага в упаковці, кг | 0.08 |
| Габарити упаковки | 7 х 14 х6 |
| Кількість предметів, шт | 1 |
| Кількість вантажних місць | 1 |
| Кількість одиниць, шт | 1 |
| Додаткові характеристики | Вся амуніція виготовлена українським виробником BroniQ з високоякісної фурнітури. |
| Доставка/ Оплата | Доставка: кур'єр, відділення, самовивіз. Оплата: готівка, накладний платеж, безнадійний. |
| Система міцності | MOLLE |
| Ширина | 8 см |
| Висота | 13 см |
| Довжина: | 6 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 499 ₴



