

Сидушка Польова Армійська, Піджопник Військовий, Каремат для Сидіння BroniQ Oxford 1200D Чорний
650 ₴
Показати оптові ціни- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 011411
+380 (63) 504-48-52
viber, whatsapp, telegramповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Утилітарний каремат для сидіння призначений для комфортного сидіння, теплоізоляції між тілом людини та будь-якою холодною поверхнею.
Каремат кріпиться на екіпірування за допомогою спеціальних строп на Velcro. Його можна закріпити як до бронежилета, так і на пояс, ремінь чи РПС. Також може кріпитися до системи MOLLE.
Він виготовлений із міцної тканини Oxford 1200D, яка не пропускає вологу, не розтягується та не деформується. Всі шви прошиті нейлоновою ниткою Polyart, яка має велику міцність і не гниє.
Наповнювач всередині – каучук 9мм. Матеріал, який не горить, не розлазиться та використовується в оригінальних великих карематах та килимках.
Цей каремат повністю зливається з екіпіруванням, і не створює дискомфорту при щоденній експлуатації.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | BroniQ |
| Країна виробник | Україна |
| Колір | Чорний |
| Матеріал | Оксфорд |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | Підсумки |
| Країна-вивідувач товару | Україна |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Глибина в упаковці (див) | 2 |
| Висота у упаковці (див) | 25 |
| Ширина у упаковці (див) | 29 |
| Вага в упаковці, кг | 0.08 |
| Габарити упаковки | 29 х 25 х 2 |
| Кількість предметів, шт | 1 |
| Кількість вантажних місць | 1 |
| Кількість одиниць, шт | 1 |
| Додаткові характеристики | Вся амуніція виготовлена українським виробником BroniQ з високоякісної фурнітури. |
| Доставка/ Оплата | Доставка: кур'єр, відділення, самовивіз. Оплата: готівка, накладний платеж, безнадійний. |
| Система міцності | MOLLE |
| Ширина | 29 см |
| Висота | 26 см |
| Довжина: | 1 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 650 ₴



