Підсумок Швидкого Скидання магазинів / Сумка Скидання Пустих Магазинів BroniQ Cordura 1000D MULTICAM
740 ₴
Показати оптові ціни- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 010635
Підсумок Скидання Магазинів BroniQ Cordura 1000D MULTICAM - компактний, зручний і максимально необхідний у будь-якому екіпіруванні. Сумка призначена для скидання магазинів «наосліп», що особливо важливо при екстреній перезарядці зброї. Прикріпити підсумок можна до поясного ременя або до будь-якого спорядження. Кріплення виконане петлями з липучками.
Завдяки особливостям конструкції виключає можливість вмісту випасти. Усередину легко вміщується 3-4 магазини. У складеному вигляді підсумок займає мінімальну кількість місця на екіпіруванні.
Підсумок виготовлений із міцної тканини Cordura 1000D , яка не пропускає вологу, не розтягується та не деформується. Всі шви прошиті нейлоновою ниткою Polyart, яка має велику міцність і не гниє.
Система кріплення петлі на липучках. Колір MULTICAM.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | BroniQ |
| Країна виробник | Україна |
| Матеріал | Кордура |
| Тип | Сумка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Країна-вивідувач товару | Україна |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Додатковий текст | Для екстреної перезарядки і скинення магазинів "всліплену", легко поміщається 3-4 магазини. |
| Глибина в упаковці (див) | 7 |
| Призначення | Щоб скинути магазини |
| Висота у упаковці (див) | 20 |
| Ширина у упаковці (див) | 20 |
| Вага в упаковці, кг | 0.15 |
| Габарити упаковки | 20 х 7 х 20 |
| Кількість предметів, шт | 1 |
| Кількість вантажних місць | 1 |
| Кількість одиниць, шт | 1 |
| Додаткові характеристики | Вся амуніція виготовлена українським виробником BroniQ з високоякісної фурнітури. |
| Доставка/ Оплата | Доставка: кур'єр, відділення, самовивіз. Оплата: готівка, накладний платеж, безнадійний. |
| Система міцності | MOLLE |
| Візерунки і принти | Мультикам |
| Колір | Мультикам |
| Висота | 28 см |
| Ширина | 24 см |
| Довжина: | 10 см |
| За типом конструкції | М'який |
- Ціна: 740 ₴









