Жорсткий регульований підсумок для магазину АК / АКМ BroniQ Cordura 1000D Піксель
560 ₴
Показати оптові ціни- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 010234
Підсумок для Магазину із регулюванням BroniQ Cordura 1000D Піксель є універсальним підсумком для АК та АКМ. Система стяжок дозволяє щільно затиснути магазин і використовувати підсумок не тільки для АК-74 і АКМ, але і для магазинів М-16.
Магазин надійно зафіксований системою стяжок, завдяки чому він не випаде при будь-яких навантаженнях - чи буде то біг по пересіченій місцевості, чи стрибки з парашутом. У той же час поверхня для захоплення магазину залишається доступною для швидкого вилучення, що значно зменшує час перезарядки в бойовій обстановці. Особливо рекомендується використовувати цей підсумок у комплекті із сумкою скидання, яку можна закріпити на ремінь чи пояс.
Підсумок виготовлений із міцної тканини Cordura 1000D, яка не пропускає вологу, не розтягується та не деформується. Всі шви прошиті нейлоновою ниткою Polyart, яка має велику міцність і не гниє.
Система кріплення MOLLE + кнопки. Колір Піксель.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | BroniQ |
| Країна виробник | Україна |
| Візерунки і принти | Піксель |
| Матеріал | Кордура |
| Вага | 0.1 г |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | Підсумки |
| Країна-вивідувач товару | Україна |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Додаткові характеристики | Вся амуніція виготовлена українським виробником BroniQ з високоякісної фурнітури. |
| Додатковий текст | Підсумок має тверду основу і складну систему стяжок, щоб міцно зафіксувати магазин. |
| Глибина в упаковці (див) | 3 |
| Призначення | Для магазинів довготермінової зброї |
| Висота у упаковці (див) | 15 |
| Ширина у упаковці (див) | 10 х 5 х 15 |
| Вага в упаковці, кг | 0.2 |
| Габарити упаковки | 10 х 5 х 15 |
| Кількість предметів, шт | 1 |
| Кількість вантажних місць | 1 |
| Кількість одиниць, шт | 1 |
| Доставка/ Оплата | Доставка: кур'єр, відділення, самовивіз. Оплата: готівка, накладний платеж, безнадійний. |
| Система міцності | MOLLE |
| Колір | Камуфляж Піксел |
| Висота | 15 см |
| Ширина | 8.5 см |
| Довжина: | 3.5 см |
| За типом конструкції | Каркасний |
- Ціна: 560 ₴











