

Тканина Оксфорд 300D PU 115г/м iQmebel Чорний (від 1м)
149 ₴/пог.м
119 ₴/пог.м
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 150 ₴
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 0001913
Тканина оксфорд тентово-наметова поліестер 300D.PU.WR це міцна, вологонепроникна тканина з широкою сферою застосування.
Тканина оксфорд використовується для виготовлення наметів, тентів, чохлів, безкаркасних меблів, рюкзаків, навісів, чохлів для човнів та катерів, укриттів для різної техніки та будматеріалів, для пошиття взуття та спецодягу.
Матеріал виготовляється на основі поліестерових ниток (100% поліестер), переплетених за типом оксфорд. Нижній шар тканини виконаний з прозорої поліуретанової пропитки, яка скріплює поліестерові нитки.
Тканини з поліуретановою пропиткою дещо дорожчі ніж тканини з шаром полівінілхлориду, але більш міцні і легкі, і мають більший діапазон температур для застосування - від +40 до -30. Скріплюючий шар поліуретану, на відміну від полівінілхлориду, має значно вищу температуру плавлення і це дозволяє використовувати цю тканину для нанесення на ній сублімаційного друку логотипів.
Характеристики тканини:
- Ширина тканини – 1500мм;
- Вага – 115 г/м.кв. +-10%;
- особливість - плащового типу, що використовується для пошиття наметів, крісел мішків, рюкзаків;
- щільність – 300d pu;
- країна постачальник тканини – Китай;
- кольори більш яскраві.
Переваги тканини:
- водонепроникність;
- зносостійкість;
- брудостійкість;
- доступна ціна;
- підвищена стійкість до стирання;
- простота догляду.
Рулонний метраж - 50м
Мінімальне замовлення на відріз - 1 метр
Ціна вказана на відріз за 1 метр (рулонну оптову вартість уточнюйте).
Додатково можна замовити:
- Плащова тканина та якісна кордура;
- Стропи різного розміру та кольору. Також у продажу є стропи із поліпропілену;
- Фастекси, рамки, півкільця та друга пластикова фурнітура високої якості;
- Липучки Velcro;
- Еластичні стрічки, резинки;
- Блискавки, бігунки та пулери;
- Кнопки, люверси.
| Властивості тканини | |
|---|---|
| Капілярність | Так |
| Стійкість до хімічного чищення | Так |
| Мерсеризація тканини | Так |
| Водотривкість тканини | Так |
| Електризованість | Так |
| Гігроскопічність | Так |
| Повітропроникність | Так |
| Упаковка сировини | |
| Висота упаковки | 150 мм |
| Кількість метрів в упаковці | 50 |
| Довжина упаковки | 1500 мм |
| Вага упаковки | 5 кг |
| Ширина упакування | 150 мм |
| Основні | |
| Країна виробник | Україна |
| Склад | 100% поліестер |
| Форма сировини, що поставляється | Рулон |
| Колір | Чорний |
| Виробник | IQmebel |
| Тканина | Поліестр |
| Тип сировини | Хімічна |
| Покриття тканини | Поліуретанове |
| Ширина тканини | 1500 мм |
| Вид пряжі | Апаратна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Еластичність тканини | Висока |
| Усадка тканини | Малоусадочная |
| Упаковка | Пакет |
| Зносостійкість | Висока |
- Ціна: 119 ₴/пог.м
- Спосіб упаковки: Двойная прочная полиэтиленовая упаковка.



