Крісло Мішок Груша Оксфорд 300 розмір 4кідс Студія Комфорту Коричневий
1 130 ₴
880 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 01111
Крісло мішок оксфорд це відмінний вибір для будинку, вулиці, дачі, закладу чи офісу. Матеріал плащовий, не пропускає вологу, миється та чиститься зовні. Виріб можна використовувати на терасі, саду, на природі. Палітра кольорів яскрава, насичені кольори.
Розмір 4Кідс 105х75см розрахований для дитини до 6-8 років. Він супер компактний, займає мінімум місця, всього 70см квадратних та відмінно підходить дітям.
Матеріал міцний і не боїться подряпин, на дотик схожий на щільний плащ. Існує 2 варіанти за густиною оксфорду, даний варіант з оксфорду меншої щільності. Обидва матеріали носяться добре і мають такі ж характеристики, але є різниця в щільності, просочення від води і кількості кольорів.
Також цей варіант меншої густини йде без внутрішнього чохла, тобто забруднення видаляються зовні вологими серветками. А варіант більшої щільності – з внутрішнім чохлом, тобто можна зняти та випрати в машинці.
Як наповнювач використовуються кульки пінополістиролу розміром 2-5 мм. Спінений полістирол (пінополістирол, пінопласт) - це абсолютно нешкідливий та гіпоалергенний матеріал, який на 90% складається з повітря! Гранули 2-5мм виготовлені з первинного полістиролу рівномірно білого кольору без домішок.
При розпаковуванні гранули можуть мати легкий запах пластику, оскільки зберігаються у герметичній упаковці. Запах не різкий, нешкідливий та швидко зникає. Його гіпоалергенність підтверджується сертифікатом про експертне укладання відповідності Єдиним санітарно-епідеміологічним вимогам!
Комфорт від сидіння в кріслі залежить не тільки від зовнішнього матеріалу чохла, але і від якості наповнювача. Фракція кульок 2-5мм найкраще підходить для крісла мішка в плані комфорту, грошей та усадки з часом.

Комплектація зібраного крісла:
- Зовнішній чохол не знімний, крісло миється зовні, не пропускає вологу;
- Акуратна ручка для перенесення;
- Прихований непомітний клапан повітря (аератори). На 70% більше пропускання повітря порівняно з люверсами;
- Замок блискавка із захисним клапаном, у тому числі для досипання наповнювача;
- Подвійні шви армованими нитками;
- Наповнювач 2-5мм.
Товар поставляється у зібраному вигляді – дістали крісло мішок із пакета і можна користуватися.
Розмір крісла в заправленому вигляді та виставленому, як на фото:
- Ширина: 70см;
- Висота 62см;
- Довжина 75см;
- Висота сидіння 30см.
Лекальний розмір 105х75см.
Розміри в упаковці для доставки (ШхВхД) – 60 х 60 х 60 см
Вага – 2кг
Призначення – для дитини до 6-8 років
Характеристики тканини:
- водонепроникна, плащова, високоміцна, грязевідштовхувальна;
- щільність – 300d pu;
- особливість – плащового типу, використовується для пошиття наметів, крісел мішків, рюкзаків;
- водовідштовхувальне просочення 1500мм;
- товщина матеріалу 0,20 мм, вага 115г/м.кв. Клас світлостійкості – 3 (60 годин ультрафіолету);
- країна постачальник тканини – Китай;
- 6 яскравих кольорів.
Додатково можна замовити:
Пуф, як аксесуар для крісла (можна лежати закинувши ноги на пуф, використовувати як підставку, столик або окреме місце для сидіння);
Новий покращений наповнювач з м'якими волокнами (крісло м'якше, краще набуває форми тіла, менше дає усадку з часом);
Додатковий зовнішній чохол в іншому кольорі, щоб була можливість зміни кольору;
Логотипи компаній, назви, імена;
Унікальні зображення на тканині крісла (принти).
Якщо ви шукаєте просте у догляді, яскраве, молодіжне і не дороге крісло на всі випадки життя, такий виріб буде правильним рішенням!
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | IQmebel |
| Країна виробник | Україна |
| Вікова група | Для дітей |
| Обивний матеріал | Оксфорд |
| Колір | Коричневий |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Наповнювач | Полістирольні кульки |
| Комплектація знімним чохлом | Ні |
| Наявність внутрішнього чохла | Ні |
| Максимально допустиме навантаження | 200 кг |
| Стан | Новий |
| Тканина: | Оксфорд 300 |
| Комплектація | |
| Аератори | Так |
| Замок-блискавка | Так |
| Ручка для перенесення | Так |
| Армована нитка | Так |
| Подвійна прошивка | Так |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 70 см |
| Глибина | 75 см |
| Висота | 62 см |
| Вага | 2 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 2 рік |
| Поширення гарантії | фурнітура, шви |
| Лекала | Європейські лекала з поліпшеною підтримкою шиї та голови |
- Ціна: 880 ₴












